Hakkımızda - taş kaplama, kaplama taşı, kültür tuğlası, kültür taşı, dekoratif duvar paneli, dekoratif duvar taşı, doğal taş, kayrak taşı, duvar taşı, duvar kaplama, duvar kaplama tuğlası, duvar kaplama taşı, granit, bazalt taşı, andezit taşı, tuğla kaplama, duvar tuğlası

Hakkımızda

2008 Yılında Erenköy'de kurulan YILMAZ YAPI, çevre düzenleme sektöründe proje ve uygulama faaliyetlerinde bulunan, proje ve uygulamada estetiği ve kaliteyi ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

          YILMAZ YAPI, çevre güvenliğini ve güzelliğini bir bütün olarak ele almakta ve faaliyetlerini buna göre yürütmektedir. Çevrenin güzelliği, o mekanda yaşayanların mutluluğunu, yaşam kalitesini ve iş verimini arttırır.

          YILMAZ YAPI, Apartman, site, villa, fabrika binaları, çiftlik evleri, özel mülklerden, kamu mülklerine kadar çok yönlü çevre düzenleme ile ilgili sorunlara çözümler sunmaktadır.

Alt yapı, üst yapı ve peyzaj YILMAZ YAPI’nın uygulama alanlarıdır.

          Çevre düzenleme ile ilgili her türlü sorunlarınız veya düşlediğiniz bir çevre için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle birlikte alternatifli, bol seçenekli ürünler ve uygulama şekillerini inceleyelim.

        Huzur ve güven dolu güzel bir çevre için görüşmek dileğiyle…

                                                                                                            

Kalite Politikamız

  • Müşterilerimize, sektörümüze ve ülke ekonomisine katma değerler yaratan referans marka olmak.
  • Toplum yararını ve kamu çıkarlarını gözeten, güvenilir ve girişimci bir kuruluş olmak.
  • Sağlık, emniyet ve çevre kurallarına ödünsüz uymak ve doğal kaynakları verimli kullanmak.
  • Kaliteli ürün, modern teknoloji, kusursuz hizmet ve çağdaş yönetim anlayışı ile sektörün ve ekonominin değişen koşullarına ayak uydurarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
  • Yaptığımız işleri en iyi malzeme ve en iyi işçilikle, verilen sürede tamamlamanın yanında; iş bitimi sonrası hizmete de önem vermek. 

 

Hizmetlerimiz : Kültür Tuğlası, Kültür Taşı, Dekoratif Duvar Panelleri, Fileli Patlatma Taşlar, Duvar Kaplama, Taş Kaplama, Doğal Taş, Bazalt Taşı, Granit Taşı, Andezit Taşı, Kayrak Taşı, Duvar Kaplama Tuğlası, Duvar Kaplama Taşı, Bahçe Taşları, Duvar Taşları Satış ve Uygulama