Hakkımızda - bazalt taşı, bazalt döşeme, bazalt kaplama, bazalt basamak, bazalt taşı fiyatları, bazalt bordür taşı, bazalt oluk taşı, bazalt plak taşı, doğal bazalt taşı, bazalt fiyatı, bergama graniti, doğal bergama graniti, granit taşı, granit kaplama taşı, granit döşeme taşı, granit basamak, granit oluk taşı, granit bordür taşı, bergama graniti fiyatları, granit fiyatları, granit plak taşı, andezit, andezit taşı, doğal andezit taşı, andezit fiyatı, andezit taşı fiyatları, andezit kaplama taşı, andezit döşeme taşı, andezit basamak, andezit oluk taşı, andezit bordür taşı, adım taşı, bahçe adım taşı, ebatlı adım taşı, beton adım taşı, doğal adım taşı, çim adım taşı, bahçe yürüme taşı, bahçe taşı, washbeton, mıcırlı karo, çakıllı karo

Hakkımızda

2008 Yılında Erenköy'de kurulan YILMAZ YAPI, çevre düzenleme sektöründe proje ve uygulama faaliyetlerinde bulunan, proje ve uygulamada estetiği ve kaliteyi ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

          YILMAZ YAPI, çevre güvenliğini ve güzelliğini bir bütün olarak ele almakta ve faaliyetlerini buna göre yürütmektedir. Çevrenin güzelliği, o mekanda yaşayanların mutluluğunu, yaşam kalitesini ve iş verimini arttırır.

          YILMAZ YAPI, Apartman, site, villa, fabrika binaları, çiftlik evleri, özel mülklerden, kamu mülklerine kadar çok yönlü çevre düzenleme ile ilgili sorunlara çözümler sunmaktadır.

Alt yapı, üst yapı ve peyzaj YILMAZ YAPI’nın uygulama alanlarıdır.

          Çevre düzenleme ile ilgili her türlü sorunlarınız veya düşlediğiniz bir çevre için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle birlikte alternatifli, bol seçenekli ürünler ve uygulama şekillerini inceleyelim.

        Huzur ve güven dolu güzel bir çevre için görüşmek dileğiyle…

                                                                                                            

Kalite Politikamız

  • Müşterilerimize, sektörümüze ve ülke ekonomisine katma değerler yaratan referans marka olmak.
  • Toplum yararını ve kamu çıkarlarını gözeten, güvenilir ve girişimci bir kuruluş olmak.
  • Sağlık, emniyet ve çevre kurallarına ödünsüz uymak ve doğal kaynakları verimli kullanmak.
  • Kaliteli ürün, modern teknoloji, kusursuz hizmet ve çağdaş yönetim anlayışı ile sektörün ve ekonominin değişen koşullarına ayak uydurarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
  • Yaptığımız işleri en iyi malzeme ve en iyi işçilikle, verilen sürede tamamlamanın yanında; iş bitimi sonrası hizmete de önem vermek.